MonkeyKing

Jak a kde sehnat opravdu dobrý foťák, ale levný?

Sice se v tom moc nevyznám, ale fotím rád a chci tomu postupem času nějak porozumět. Kde se dá sehnat? Co byste doporučili za značku atd.?

Odpovědi
terry

Opravdu si myslíš, že koupíš opravdu dobrý, levný foťák?
Co to pro tebe je levný?

pl4toon

Mi se povedlo jeden krásnej 16M „soňák“ vydražit na Aukru za zlomek ceny. Přihazoval jsem v aukcích asi 14 dní a nakonec se mi povedlo jednu aukci vyhrát.

Emefej

Specifikuj cenu a hlavně co chceš fotit.

pavsmr

vzhledem k tvé přezdivce me zarazi pozadavek na cenu… vybirat muzes tady, mam velmi dobre zkusenosti od nich se vším, jinde uz skoro nenakupuju, vzdy bez problému a hlavne se tu neplati doprava.. nikdy… http://interlin­k.tsbohemia.cz/fo­toaparaty-videokamery-fotoaparaty_c5652­.html … snad vybereš..