redhead

Jak a kde se naučit poker?

Ahoj, ráda bych se naučila poker, konkrétně Texas HoldEm. Někomu stačilo si přečíst pravidla a naučil se to sám při hře, to pro mě neplatí. Přítel se mě to pokoušel naučit, ale nějak jsem to bohužel „nepobrala“. Podle mě špatně vysvětluje :D Prý se to nejlépe učí na kartách, ale ty bohužel nemáme. Neznáte nějaké dobré video, webovku atp. ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to proboha chceš naučit hrát karty bez karet? Kup si sadu a ať to s tebou partner zkusí znovu. Je to pár Kč a můžete je využít i jindy a jinde.