denimirl

Jak a kde se dozvim ci mi trest amnestovali nebo ne?

mohl by mi nekdo rict jak a kde se dozvim ci mi trest amnestovali nebo ne? jsem 7 let v irsku a nemam zadne spojeni na rodinu v cechach(zrejmne neziji). jsem take na www.mnv.cz v patrani-znamena to ze kdyz budu vymazan z evidence o patranych osob,tak ze mi trest padl? dekuji za odpoved

Odpovědi
standa

Na trestný čin podvodu (o kterém jste psal v minulé otázce – viz odkaz níže) se ´amnestie´ NEVZTAHUJE.

Vy máte ale jiný problém, a to „nenastoupení výkonu trestu“…

…z evidence o pátraných ososbách bohužel vymazán nebudete !

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-se-na-me-stahovat-amnestie-k-1-1-2010