aramah

Jak a kde naposled, děkuji

george a panenka (nejdou mi ty hvězdičky od včera to hledám a nic)omlouvám se,úprava profilu e-mail -vyplněno,heslo, zopak.heslo,přez­dívka, o mně, www.stránky,icQ, váš avatar, privátní účet, informační e-maily,to je vše.Opsala jsem celý (úprava profilu)pokud se v tom někdo vyzná dopředu moc děkuji je mi líto že nemůžu dát hvězdičku když je otázkaOK. Hlavně nekamenovat.

Nejlepší odpověď
panenka

Klikni si aramah kde máš na můj profil pak upravit profil a dole vlevo máš napsáno Facebook tam odstran tu fajfku u sdílet zajímavé otázky a dej uložit.