Eva 38

Jak a kde najít garanta pro rekvalifikovanou mzdovou účetní, nemohu nikde pro sebe najít.

garant účetnictví

Odpovědi
anonym

Musíš hledat mezi lidmi, kteří potřebnou kvalifikaci mají – tady,zřejmě, neupěješ…
😉
Jako prvního bych – být tebou, zkusil ´ukecat´ školitele, který tě rekvalifikoval.
Pokud neuspěješ, povzpomínej, kdo z tvých známých by ti mohl ´ručit´.
Pokud ani to nevyjde, obejdi účetní firmy v okolí – ale těžko chtít ručení po někom, kdo tě nezná.
___
Každopádně počítej s tím, že poskytnutí této služby nebude zdarma a že garant hodný toho označení ti, minimálně zpočátku, bude ´koukat pod prsty´…
___
Přinejhorším ti nezbude, než se na 5 let nechat v oboru zaměstnat.