vevinka007

Jak a kde najít brigádu

V září bych chtěla nějakou brigádu nejlépe s konma nebo v oriflamu..
jinak mi bude 15

Odpovědi
Drap

V září budeš muset do školy.

Deli

Rozhlédni se ve svém okolí, kde třeba vykupují borůvky, teď jich je v lesích hodně a dá se na nich vydělat.

Michal Kole

Je mi líto, ale do 15 let tě NIKDO NESMÍ zaměstnat. A ještě je podmínka dokončení základní školy.

Stejně jako na normální pracovní poměr. Najít inzerát, poslat na mail životopis, počkat zda se ti zaměstnavatel neozve, ukecat zaměstnavatele na pohovoru, že jsi ten nejlepší z nejlepších.

Martin8x

A podívat se na pracovních serverech. např. http://flek.cz/bri­gady, http://www.job­s.cz/brigady/,..

ivzez

Oriflame nabízí podnikání na vlastní náklady (je potřeba živnostenské oprávnění, pak od nich musíte koupit zboží, které pake dále prodáváte), nikoliv práci na základě pracovní smlouvy nebo dohody.

nerthis

Přivýdělek formou čtení e-mailů ZUmail

  • Každý nový člen dostane ihned po registraci na svůj účet 150 Kč.
  • Vyplácíme až 10 Kč za jediný přečtený e-mail
  • Pravidelně pořádáme soutěže o hodnotné ceny nebo finanční bonusy.
  • Posíláme Vám pouze zajímavé nabídky, které jsou vžy výhodné a často spojené i se soutěží navíc.
  • Jednoduché ovládání.

Registrovat se můžete zde:www.zumail.cz/jsem­zuu/bf5c846d73­9ca62b