www

Jak a co nastavit na SE Xperia pro budík tak, aby mne vzbudil i při vypnutém telefonu?

Doplňuji:
IceT: tak to právě u nových telefonů s androidem nelze! Staré telefony to uměly snad všechny a bez OS, ale nový telefon snad žádný, což považuji za děs ☹

Nejlepší odpověď
sonydawe

U androidu toto nelze. Takže doporučuji použít režim LETADLO. Tzn oproti „hlupým telefonům“ : Pouze zanedbatelná spotřeba baterie, ale tel není vypnut. Vlastní zkušenost.

Další odpovědi
iceT

Většina telefonů i těch starších by měla vzbudit i bez nastavování,jen se nastaví čas,ale lze to zkusit.Nastav si buzení třeba za 5 minut a vypni telefon.
Doplňuji:
tož to jsem fakt netušila,že to u anroidů nelze.Hm,hlavně že chytrý telefón…