aramah

Jak a co dělat?

Moje labradorka přestala jíst,je zvyklá že jsme často samy ale teď je manžel již měsíc mimo (služebně)byla jsem s ní už i u doktora a on že se nic neděje.Já mám ale pocit že to není v pořádku.Moje otázka je, může pes umřít žalem? A co dělat aby se to nestalo!Vůbec nejí ani laskominy.děkuji moc se o ní bojím.

Nejlepší odpověď
ten který je

Já bych Vám chtěl hrozně pomoci,ale napadl mne jen takový možná pošetilý nápad.Jestli má nějaký pelíšek nebo kotec tak jí tam zkuste dát nějaké triko nebo nějaké oblečení které nosil Váš manžel,ale ne vyprané.Bude ho cítit a možná se zklidní.Jinak si nemyslím že by fenka mohla umřít žalem.Držím palce.