marci1

Jak a čím zakrýt boční stranu balkónu pro intimitu ?

Nejlepší odpověď
zjentek

jsou tam i variace proutěných a rákosových plotů a rohoží, nebo taky kokos je hodně odolný pro venkovní prostředí, nemusí být jen bambus a v kombinaci s rostlinami bych vyčaroval extra intimitu ,)

Další odpovědi
badisko

No ja osobne bych pouzil nejakou variantu bambusovych rohozi …pokud si stim clovek trochu vyhraje vypada to velice zajimave …http://www.bambus-altan.cz/bambusove-rohoze/ take se da pouzit na leto olejove lampy …http://www.arc-slovakia.sk/shop/sor­timent/10027_Fa­kle,–olejove-lampy-a-lampase donich dat olej proti hmyzu ..a nejakej peknej stolecek a kresilka a je to bombaaaaa.. uz jsem to videl v panelovem dome a bylo to uzasne zakouti…

Braník

pokud to jde,použil bych sádrokarton nebo makrolon,který bych potom natřel

www

Zašel bych na ÚMČ, zejména pokud bydlíš ve státním/družstevním paneláku a poradil bych se tam. Mnohde totiž dbají na celkový vzhled domů.
Zkušenost
Doplňuji:
Zcela ideální jsou ale pnoucí, nebo převislé rostliny. Ty nevadí nikomu a v zimě soukromí tolik nepotřebuješ.

terry

Bambusové rohože se mi nelíbí. Zkus nějakou popínavku, Budete to mít jak na zahrádce 🙂.
Ten makrolon taky není špatný. Je to neutrální a víceúčelová varianta.

honza19hk

co třeba makrolon

pokazdejinak

na tchibu mívají různé zástěny – momentálně jsem tam našla jen tohle:
https://www.tchi­bo.cz/Balkono­va-zastena-na-ochranu-pred-vetrem-p400037176.html

ale kdysi měli i něco na výšku…