Pokročilý

Jak a čím vyčistit uši?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Existují v lékárnách i ušní svíčky, je to takový trychtýřek, který se dá do ucha, zapálí, nehoří to jen doutná, a vyčistí to uši zcela neuvěřitelně. Vytáhne spolehlivě vše zevnitř.Osobně mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Další odpovědi:

Zlatý

uši se čistí samy , ty jen odstraníš ušní maz vatovou tyčinkou nebo smotkem buničiny

Pokročilý

Vatové tyčinky, nebo zajít k ušnímu lékaři ;) ten ty uši tak pročistí ... Existují i spreje na vyčištění ušní dutiny

Zlatý

Vatové tyčinky. Pokud produkce ušního mazu přesahuje přiměřenou míru, k čištění pomůžou i ušní kapky (Aurecon).

Zlatý

Používám na čištění uší OTIC SOLUTION odstraňuje ušní maz,vodu a nečistoty ze zevního zvukovodu.S antimikrobiálními účinky.

Bronzový

Když jsem byl malý, mamka nám čistila uši jeden čas kysličníkem (paroxidem vodíku). Položit hlavu na bok, nalít kysličník a nechat chvilku působit a vylít a potom jen vatovou tyčinkou lehce pročistit. Ven se dostalo hodně materiálu.

Zlatý

Do uší se nestrká nic menšího než je loket.Tak mi bylo řečeno na ORL.Jinak mi proplachovali uši,protože jsem měl spoustu ušního mazu a pro této procedúře jsem slyšel trávu růst! :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.