Jak a čím spalovat tuky v těle ?

Jaké jsou nejlepší spalovače tuků v lidském těle a jejich účinnost. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Samo se ti to nabízí hned v reklamě Google pod tvou otázkou. Říká se tomu tukožroutská polévka, někomu to snad i chutná / mně ne ☹/, ale účinky jsem si na vlastním těle ověřila. Stačilo 14 dní a pak už jen počítat kalorie, nebo jouly. Pod tím názvem (viz nahoře) je na netu spousta předpisů.
Doplňuji:
Přiznám se, že jsem to s pohybem nějak moc nepřeháněla a na aerobic už nemám věk 😁. Jen si udržet pevnost svalstva.

Další odpovědi
terry

Např. L-karnitin. Ale vše je něčím podmíněno. Prostě nic není zadarmo.
L-karnitin je dobrý, ale funguje při pohybu. Nejlépe v aerobním tempu. Čím déle, tím lépe.
Pouhou konzumací se tuky nespálí.

hanulka11

nejlepší je pohyb a ten si řídíš sám jak stačíš a potřebuješ a spoléháš sám na sebe

casey

Je to presne jak pise terry. Spalovacu tuku je cela rada
http://obchod­.ronnie.cz/spa­lovace-tuku
ovsem vzdy pouze podporuji spalovani, ktere se musi nastartovat nejakou fyzickou aktivitou. Pouhou konzumaci se nic moc nestane.

briketka10

mým heslem je ne…!ne…!ne…! tučný jídlo, a nemám tuky žádné..
nějaký ten pohyb a je to..

Petrejk

Ahoj,
tady je vše na co se ptáš, též i jiné věci ohledně fitness a věci s tím spojené jako je např. životospráva, dieta, atd odkaz: http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php věřím že ti to pomůže jako to pomohlo mě