Jak a čím si udržovat stále pěknou pleť bez vad?

Jsem muž.

Nejlepší odpověď
kropitko

mám problémovou pleť a už několik let navštěvuji dermatologa,do­poručuji,vážně pomůže a vyjde to levněji,než nějaké drahé přípravky..

Další odpovědi
quentos

já na to používal takovou modrou butel s krémem, bylo na ní napsáno „cleansing moisturizer“ (doslova čistící zvlhčovač). Stačilo a) aplikovat na obličej jako mýdlo a pak smýt, nebo

  1. (pomalejší, ale účinnější) aplikovat na obličej v podobě pleťové masky a nechat ho na něm 10–15 min.

Nebyl nejlevnější, ale zabíral.
I kdybyste mě zabil, tak si ale bohužel nevzpomenu na značku ;{( jednalo se tuším o dovoz z Německa.

ReHu

I když jsi muž, máš také pokožku stejně jako žena.
Tudíž je potřeba o ni také pečovat.
Někomu stačí mýdlo, jiný potřebuje péče více.
Něco bych ti doporučila, ale nechci tu z toho dělat firemní propagaci. Ozvi se případně na mail.

Michal

Pravidelným peelingem,čistotou a dobrým nočním krémem.Rád poradím na mailu sdělím i telefon.Praha výhodou.