Martuse011

Jak .........?

Koupila jsem si fotografický papír HP PREMIUM PLUS PHOTO PAPPER SATIN-MATT 280g/m2 …
fotku si dám do wordu a když chci vybrat typ papíru tak tam ten muj neni a nejvic tam je do 220g/m2

Co s tim?

Nejlepší odpověď
Hlada

Každá tiskárna zvládá papír jen do určité tloušťky. Ten který máte je pořádný papundekl, který je zřejmě pro vaši tiskárnu silný. Podívejte se ještě do ovladače tiskárny, jestli tam nenajdete další nastavení.

Další odpovědi
Banshee

Já bych asi zkusila koupit jiný papír a kdyby ani to nešlo tak bych se zeptala někde v obchodě kde tomu rozuměj.