hanna4

Jak se naučit slovíčka?

Jak se mám naučit slivicka, když jsem se ucilam dva dny přede!m a dostala jsem stejně 4pomocte mi

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus si slovíčka napsat – třeba i několikrát.
Samozřejmostí je jejich čtení nahlas.

Další odpovědi
Drap

Opakováním. Nejlépe hlasitým.

Šidlo

fú, ak naozaj nemáte talent na jazyky, odporúčam toto:

  1. napísať si slovíčka opakovane.....jedno slovíčko 10 krát
  2. napíšte slovíčka zelenou farbou…teda ak nemáte farbosleposť
  3. dajte slovíčka do krátkych viet…učte sa celé vety so slovíčkami
  4. učte sa s niekým, kto ich ovláda
  5. choďte na quizlet.com a skúste ich pohľadať tam…sú tam hry a testy so slovíčkami rôznych jazykov

anonym

Poprvé ti to někdo smazal,na otázku jsem ti odpovídal:
Pokud máš ze slovíček za 4 ,za kolik máš češtinu?

ReHu

Opakováním, opakováním, opakováním, .........
Nahlas, nahlas, nahlas, .......
Soustředit se na ty slovíčka a NEmyslet na to, co kde lítá.

KateřinaLo.

Opakuj si je a říkej si je nahlas :) Nebo si je piš do slovníčku – nebo jen tak na papír,už při tom psaní se to budeš „učit“. Pokud máš doma rodiče nebo sourozence,můžeš je požádat o to,aby tě z těch slovíček třeba vyzkoušeli :).
Ale důležité je si to opakovat a říkat nahlas.

AmazedWolf

Já se je učím tak, že si je třeba 5 napíšu a hlasitě si je čtu…

ivzez

Nejlépe radí Šídlo.

K jeho návrhům doplním ještě jedno důležité pravidlo:
Podstatná a případvá jména, zájmena + číslovky si vždy vyskloňuj
a slovesa vyčasuj, aby sis zafixovala i další tvary.

A zdůrazním používání nových slovíček v krátkých větách.