opa

Jahodova zavarenina.

Jak docilit aby jahodova zavarenina mela cervenou barvu.Moje po zavareni je do hneda.Kupovana je take do cervena.Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

v těch kupovaných je dodáno barvivo,já jsem do nich jednou zkusila přidat červenou barvu kterými se barví velikonoční vajíčka

Další odpovědi
Anizbor

Také jsem dávala kyselinu citronovou(trochu)a jahody byly červené,také si můžeš zadát „zavařujeme“ a pod.

led

citujem:
„Vařená podle starobylého receptu, nejšťavnatější, nejčervenější a také nejkrásnější. Zkuste ji také, je i nejlepší!“
PS.
čo na to naša priateľka Jahoda? 🙂

Zdroj: http://www.ape­titonline.cz/re­cepty/1220-jahodova-zavarenina.html

hanulka11

Barvu hodně udělá trochu kyseliny citronové nebo trošku citronové šťávy.
Mám ji také červenou.

Někdo přidává pro barvu a chuť i trochu rybízu při vaření marmelády .