Nejlepší odpověď

Zlatý

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Řízení si bůhvíjak neužívám, ale ani při něm netrpím. Prostě normální činnost, občas i otravná. Z nějakého nadšení jsem už vyrostl, teď je pro mě jízda autem způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Další odpovědi:

Zlatý

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

Tak normálně,jezdím když mám důvod.

Denní jízdy firemním sice nadšení příliš nepřidá, ale rozhodně ne 0.

Zlatý

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

18 mi bylo před bezmála 10 lety, ale jak říkáte, "prostě nechci". Všude jezdím vlakem a miluju to, a navíc mě v nechuti do řidičáku podpořila jedna věštkyně, prej by to mohlo mít pro mě fatální následky vzhledem k tomu, že mám věčně hlavbu v oblacích, což se při řízení nemůže :{))>

Zlatý

Nadšení není nula.Řídím rád,a čím delší cesta,tím lépe.Zatím bez nehod,z vlastní viny.Nezaviněné 2.

Bronzový

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

Chybí mi tam možnost "Jezdim jako hovado". Zrovna včera jsem málem zapříčinili čelní srážku - samozřejmě ne úmyslně, někdy si říkám že jsem snad nikdy neměla dostat řidičák :-(

Pokročilý

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

Nebudu řídit ani až budu velekj, když vidim kolik se zabije denně lidí!

Bronzový

autem jezdím často, ale nerada tam, kde to neznám a musím se soustředit na cedule :) jinak pohoda... myslím, že jsem zodpovědný řidič, málokdy překračuju rychlost a tak si za sebou občas vozím "vláček" netrpělivých řidičů, kteří mě pak v 90km předjíždějí, kde to jen jde... z čehož mám někdy hrůzu

Bronzový

Jízda má mít jiskru a švih, předjíždění a brzda - plyn, to je Vaše.

Tak abych zahejbal se skore. Jizda ma mit jiskru a svih a presto jezdim soustredene, rad, v pohode a bezpecne, letita praxe a bez nehod (z vlastni viny)

Zlatý

Já jsem pasivní řidič - papíry mám, ale volant jsem nedržela přes šest let. V autoškole jsem si to nezažila, pak na mě doma řvali a já naznala, že to nemám zapotřebí. Než se za volant vrátím (jeslti to někdy bude), budu si muset zaplatit kondiční jízdy v autoškole nebo tak...

Nicméně kdyby šlo někomu o život a byla jsem jediný řidič v dosahu, asi za volant sednu. Ale jinak ne.

Stříbrný

Zlatý

Bronzový

Bronzový

Pokročilý

Opatrný začátečník.

Diskuze k otázce

Bronzový

gnosis

od kazdeho neco :) nezapadam do zadne skatule, takze nevolim nic. zacatecnik (+- 20000), nekdy zrbkly, nekdy agresivni, nekdy slusny tak, ze bych nejradsi poustel vsechny pred sebe, nepredjizdim kdyz to neni traktor nebo povoz s konmi. ale jizdu autem si uzivam pokazde. vychutnavam si kazdy kilometr. obcas i stylem brzda - plyn :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.