Avatar uživatele
Mirdas

Jací jsou věční kritici vůčí sobě ?

Každý z nás se jistě setkal s lidma, kteří vždy hledají problém jen u ostatních.
Jsem již starší člověk, s PC se spíše peru, než bych mohl rozdávat hodiny a tak se mne stane, že přehlédnu v opravách hrubku a přiznávám že sám jich pár sám nadělám.
Ovšem opravdu mne mrzí zda mne někteří za tuto nedokonalost uráží ( otázka k tipování MS ve fotbale ) přisuzuje mne například roli exhibicionisty.

Jsou tito lidé také tak nekompromisní vůči svým nedostatkům a nebo jsou jednoduše o sobě přesvědčení že jsou dokonalost sama ?
Doplňuji:

Ale já nepsal o překlepech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, zzzzz před 3605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Jejich sebevědomí pramení z toho, že shazují ostatní. Většinou sami nedokázali nic pozitivního, proto jim nezbývá než působit negativně navenek. Samozřejmě k sobě kritičtí nejsou a nikdy nejdou s vlastní kůží na trh, protože největší hrůzu mají z toho, že by je někdo mohl shodit stejným způsobem, jaký pěstují sami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To bych ignorovala, nejsem spisovatel, nepíšu tady knihu, abych neměla nárok na chyby, zrovna jako všichni ostatní, když toho není fakt až moc, nevadí mi ani hrubka, já to přehlížím, nejsem učitel, abych tady někoho peskovala kvůli chybě, já jich mám taky dost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Na to se vybodni, já dlabu ne nějaké y/i, s/z a další kraviny:-))) Píšu jak píšu, a jestli se to někomu nelíbí, ať to nečte. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem chybujicí tvor. Nesoudim, i chyby mohou být povznášející.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

preklep sa prepáčiť dá (napr. t/r, s/a, i/o a pod – to je evidentný preklep) ale i/y – tie sú od seba na klávesnici kilometer, takže nejaká bitka s pc s tým nič nemá spoločného, jedná sa jednoducho o neznalosť.

a to, prepáčte, zaráža.

no na druhej strane, nie každý je dokonalý, i my, čo si to o sebe myslíme.

;)
Doplňuji:
no práve.

vy sa hneváte, keď vás niekto upozorní na chybu (nie preklep).
pravdu máte v tom, že urážať kvôli tomu netreba.

ale na druhej strane – hrúbkami sa to tu hemží, až to nie je pekné.
je to proste hanba, neovládať svoj rodný jazyk (to nie je urážka, to je konštatovanie).

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Naprosto jsem se nesnažil tě nějak urazit nebo zesměšnit.....jen jsem to suše konstatoval ale v naprosté pohodě…stát se může.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek