nyja

Jací jsou podle vás 3 nejzvláštnější živočichové?

Nejlepší odpověď
Green

Podle mě asi Ptakopysk , Surikata , žralok … :D

Další odpovědi
VampGirl

Podle mne je to ptakopysk, ďábel medvědovitý a axolotl. Na axolotlovi mi přijde nejzajímavější, že celý život prožije ve stadiu larvy.

korbic92

Nejčastěj se divim tomu,jací jsou lidé:)

Jo ten Axolotl zajímej i svýma regenarčníma schopnostma když třeba ztratí nohu, doroste mu nová funkční.

barnajka

3 jsou málo, já těch svých favoritů mám víc :)
Nevím proč, ale vždycky mě zvláštním způsobem fascinoval lenochod a ptakopysk. Taky všechny druhy nelétavých ptáků mi připadají zvláštní..tak mají křídla, ale lítat neumí..divný, ne? :D Kivi, kakapo, tučňáci..jsou to fakt zajímaví tvorečkové.
Zvláštní je i kapybara nebo vombat, žralok kladivoun, netopýr, krtek, vychuchol a štětinatec…dalo by se pokračovat ještě dlouho, ale tohle jsou asi ti hlavní (pro mě) :)

Tlaky

Klaus,Putin,Sarkozy

samicek333

první člověk(zajímavé zvíře :D), druhý pes(kvůli snadnému ochočení a chování k člověku, kterému se snadno podřídí) a třetí naše morče(protože je to nejrozmazlenější morče na světě a asi má klaustrofobii)