fcoop

Jací jsme?

Na stole stojí sklenička – třeba s vínem.Je naplněná jen do poloviny.
Co uvidíte?
Poloprázdnou,nebo poloplnou sklenici?

Nejlepší odpověď
anonym

Lecim se " samolecbou " cely zivot. Z pesimistky optimistkou a ted realistkou. Takze : Mam pulku sklenice. 🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

já si řeknu ještě mám půlku..... to je bezva

anonym

sem realista-vidím obojí ;D
pokud to ale neni kartonové víno, tak za chvíli vidím prázdnou skleničku ;D

Nozdrolomo

já, bohužel, poloprázdnou :)

Michal

To je věc chuti toho člověka na víno.To znamená podle toho jaká je v tom tekutina,asi.Jinak by to jistě vysvětlil nějaký slovník.