bohunka1

Já věděla, že se někdo chytne:) skvěle a ctím heslo: pro hlupáka, každý hlupák. Chytrý to pochopí a hlupáka to rozčílí.

Nejlepší odpověď
kropitko

?? Tak to jsem ten hlupák, nechápu??

Další odpovědi
Terryle

Ehm, a v čem byl vtip a chyták? V tom, že si někdo jako myslí, že se tu za odpovědi platí, nebo v tom, že se tu cítíš skvěle? Nebo v obojím?
Ňáko mi unikl smysl celé série dotazů/podnětů. Kam spadají ti, co nepochopili, nerozčílili se a nestálo jim to za cvak do klávesnice? :)
Doplňuji:
venkovan: já nejsem blázen, já jsem letadlo :))

anonym

holky nechcete se popošoupnout at mi nestojíte na vedení,pak možná pochopím oco tady jde,dík

venkovan

Jen blázen o sobě neřekne, že je blázen, protože normální člověk si přizná, že se z toho životního frmolu musí zbláznit.