Domčax33

já už fakt nevim co mám dělat?

nespala jsem tři dny ubec nemužu usnout a ani nejsem ospalá.Nepila jsem žadný nápoje s kofejnem a ani nemám chut k jídlu a nemám hlad a nemám žadnou horečku ani teplotu co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Že by jsi tři dny vůbec nespala ti nevěřím. V takovýchto vysokých teplotách se spí špatně. Za týden to poleví a vyspíš se normálně.

Další odpovědi
anonym

Nevím, jestli to bude tím horkem, spíš bych tipovala nervy. Takže bych doporučila večerní procházku, čokoládu a před spaním teplé mléko, meduňkový čaj, nebo nějaký čaj přímo na spaní. Většinou mi čajíky zabíraly lépe než prášky a byly i příjemnější chuťově.
Pokud ještě dva dny pořádně „nezabereš“, jdi k lékaři. Nespat, to není projev zdraví, ale spíš nějaké poruchy.
Znám to z vlastní zkušenosti. Potom se to v organizmu zlomilo a prospala bych klidně i svůj soudný den. Usnula jsem i v práci za stolem, když na mne mluvila kolegyně.

muhamed

Nebude to tim horkem?

anonym

Taky někdy mívám problémy se spaním, k tomu aspoň mě funguje číst něco absolutně nezajímavýho,co­koliv, a za chvíli spím jako dudek, anebo musím mít puštěnou telku, nudnej program, nařid si telku na nějaký čask vypnutí,hezky pohodlně si lehni, hlavně, ať ti tam nelítaj mouchy,nekňourá pes, nebo kočka ty uměj teda vzbudit celkem dobře a koukej se, ale četla jsem, že se člověk nemá nutit do spánku, když nechce, že má prostě vstát a něco dělat, ale to asi vymyslel někdo, kdo ráno nemusí běžet do práce na šestou 🙂 Já mívám i takový stavy, že jsem teda unavená a zkouším usnout a když už bych i usnula, tak s sebou škubnu a je zase po spaní, taky nevím, kolik ti je, to je taky dost důležité, mě už celkem dost a plyšáka mám u nosu pořád, neusnu bez něj 🙂 Ještě mě napadla relaxační hudba, něco na usnutí, a taky ještě pomáhá a to mě nazčila jedna lékařka, když si lehneš rovně na záda, ruce podél těla a začneš vnímat nejdřív nohy, jak se ti tam vlévá teplo,pak to jde do břicha a rukou,krku a hlavy, a tak prostě, znáš to…pravá noha je těžká.......je těžká.....