jmachan

Ja si myslim ze byla advokatka Brozova-Polednova nevina, protoze by ji pan buch nenechal tolikroku zit.Co si myslite vy?

potom ze buch není.

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto případě záleží jen a jen na úhlu pohledu.. V žádném případě bych však Boha jako důkaz nepoužíval. Boží cesty jsou totiž nevyzpytatelné.

Další odpovědi
Mirdas

A také to může být tak že již dávno patřila peklu a i to se ji štítilo takže hrálo o čas jak jen to šlo.

klumprt

samozrejmne zadny buch neni a padousi chcipou kdy se jim zamane treba v 90ti. to si myslim.

dědapetr

Podle věřících:Bůh dal lidem svobodnou vůli,aby lidé jednali podle svého rozumu.A tak se děje co se děje a Bůh se do vůle lidí neplete.A jestli byla vina?Podle tehdejších zákonů ne a podle dnešních ano.Ovšem zavřít člověka po tolikati letech a ještě v mizerném zdravotním stavu je nedůstojné této společnosti.

ivzez

Brožová-Polednová nebyla advokátka, ale prokurátorka.

Tak dlouho možná žila právě proto, aby zbyla jediná,
koho za to bylo možno alespoň symbolicky potrestat.
Strávit (téměř) konec života ve vězení asi není nic moc …

  • –––––––––––––

Das Buch = kniha

cochee

To je typický úkaz vedoucí ke zkreslování historie. Postupně umírají lidi, kteří to zažili na vlastní kůži a pak přijde takový nějaký pitomec s mlíkem na bradě a vypotí takovou nebetyčnou kravinu, jen na základě své choroboplodné „úvahy.“ Jiní podobní se toho pak chytnou a závěr z toho bude, že za deset-dvacet roků tady bude ultrasilná komoušská strana s voličskou základnou s 90% mladých lidí věku 30– a budeme mít třeba „replay“ roku 1948. Děkuji pěkně.

Zrušte náboženství a politiku.