Avatar uživatele
anonym

Ja si jeste dneska predbehnu naseho kropitka ! 🙂 -iv-

Doplňuji:
( asi )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, chudst, dědapetr, anonym před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Iv, abyste to neměla tak snadné, požádám kamarádku Annas, zda se nechce vrátit a obnovit profil. Měla kolem 50.000 bodů. I když pochybuji…

Kropítko se nějak odmlčela …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Mozna muzes v behu na 100 metru ci v kucharskem umeni ci nevim v cem ji porazis, ale bojim se, ze chvilicku jeste potrva, nez se ujmes veleni na Odpovedich :P Ale – smele do toho! :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Proč Kropítka?pokud tu nefigůruje pod jiným profilem a bude se chtět vrátit tak se vrátí jinak doufám že ve vás není opravdu tolik záště a závisti a že jste skutečně jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

panenko, já jsem tu pořád, většinou jen sleduji co se tu děje.

  • iv-,,,klidně předběhněte, už jsem velká holka a vyrovnám se s tím,,,,jestli vám to udělá takovou radost, tak vám to jen přeji,,,mně to nijak neuspokojuje, no snad kdyby mi za každý bod dali korunu, tak bych v tom viděla něco pozitivního,,,:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kropitko , delala jsem si legraci. Ale jestli jen pozorujete , tak to sama vite. 🙂
A hezky se k nam pridejte …
Nevim co tu bylo drive , ale mam urcity pocit , ze uzbse nekdo jen kouka a nechce , nebo se boji vyjadrovat ? ;-( To je me osobne lito.

  • iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

V pohodě mně to fakt nevadí,,,,no o tom, že bych se úplně vrátila zatím vůbec ani nepřemýšlím. Úroveň odpovědí stále klesá, původní záměr autorů těchto stránek pozvolna vymizel a s nimi většina lidí, kteří se snažili pokládat kvalitní otázky a odpovídat co nejlépe. No snad kdyby se vrátila na plný úvazek stará parta,,,tak jo,,,

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kerberus , ano ! Udelejte to , prosim. Ja bych si s ni urcite rozumnela. !
Mrzi me i ostatni , ktere jsem nemela moznost poznat , jen jsem o nich cetla. ☹
Zvlastni vec je , ze urcitou podporu v nich citim … nechci – bojim s eje jmenovat , abych jim tim nejak neublizila.
Je to tak 4 – 5 panu , kteri na odpovedi vubec : Bud nechodi , nebo jen sleduji , ale me nekdy oboduji. Je mi to zahada. Jsou pro me uplne " cizi " , ale i kdyz oboduji trebas jen jednou za mesic , citim z nich nejakou podporu. A nebo , abych si nefandila az tak moc , podporuji i vas.
Vas mam strasne rada , vy to vite ( a to jste dama a ne zenich ) … 🙂
Pak tu mam jeste jednoho skryteho pana ( nemuzu jmenovat ) , ktery se ukazuje casteji … ale jen bodovanim a toho mam take – nevim proc moc a moc rada. A dokonce mame mezi sebou tajemstvi. :-p -iv-

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Panenko , nebojte !! Delam si opravdu jen legraci. !! Slibuji , ze trochu zbrzdim. 🙂

  • iv-

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kropítko chodí na odpovědi.Ale to je dlouhá cesta ji sesadit z trůnu.

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek