Ja si jeste dneska predbehnu naseho kropitka ! 🙂 -iv-

Doplňuji:
( asi )

Nejlepší odpověď
annas

Iv, abyste to neměla tak snadné, požádám kamarádku Annas, zda se nechce vrátit a obnovit profil. Měla kolem 50.000 bodů. I když pochybuji…

Kropítko se nějak odmlčela …

Další odpovědi
chudst

Mozna muzes v behu na 100 metru ci v kucharskem umeni ci nevim v cem ji porazis, ale bojim se, ze chvilicku jeste potrva, nez se ujmes veleni na Odpovedich :P Ale – smele do toho! :)

panenka

Proč Kropítka?pokud tu nefigůruje pod jiným profilem a bude se chtět vrátit tak se vrátí jinak doufám že ve vás není opravdu tolik záště a závisti a že jste skutečně jiná.

kropitko

panenko, já jsem tu pořád, většinou jen sleduji co se tu děje.

  • iv-,,,klidně předběhněte, už jsem velká holka a vyrovnám se s tím,,,,jestli vám to udělá takovou radost, tak vám to jen přeji,,,mně to nijak neuspokojuje, no snad kdyby mi za každý bod dali korunu, tak bych v tom viděla něco pozitivního,,,:-D

anonym

Kropitko , delala jsem si legraci. Ale jestli jen pozorujete , tak to sama vite. 🙂
A hezky se k nam pridejte …
Nevim co tu bylo drive , ale mam urcity pocit , ze uzbse nekdo jen kouka a nechce , nebo se boji vyjadrovat ? ;-( To je me osobne lito.

  • iv-

kropitko

V pohodě mně to fakt nevadí,,,,no o tom, že bych se úplně vrátila zatím vůbec ani nepřemýšlím. Úroveň odpovědí stále klesá, původní záměr autorů těchto stránek pozvolna vymizel a s nimi většina lidí, kteří se snažili pokládat kvalitní otázky a odpovídat co nejlépe. No snad kdyby se vrátila na plný úvazek stará parta,,,tak jo,,,

anonym

Kerberus , ano ! Udelejte to , prosim. Ja bych si s ni urcite rozumnela. !
Mrzi me i ostatni , ktere jsem nemela moznost poznat , jen jsem o nich cetla. ☹
Zvlastni vec je , ze urcitou podporu v nich citim … nechci – bojim s eje jmenovat , abych jim tim nejak neublizila.
Je to tak 4 – 5 panu , kteri na odpovedi vubec : Bud nechodi , nebo jen sleduji , ale me nekdy oboduji. Je mi to zahada. Jsou pro me uplne " cizi " , ale i kdyz oboduji trebas jen jednou za mesic , citim z nich nejakou podporu. A nebo , abych si nefandila az tak moc , podporuji i vas.
Vas mam strasne rada , vy to vite ( a to jste dama a ne zenich ) … 🙂
Pak tu mam jeste jednoho skryteho pana ( nemuzu jmenovat ) , ktery se ukazuje casteji … ale jen bodovanim a toho mam take – nevim proc moc a moc rada. A dokonce mame mezi sebou tajemstvi. :-p -iv-

anonym

Panenko , nebojte !! Delam si opravdu jen legraci. !! Slibuji , ze trochu zbrzdim. 🙂

  • iv-

anonym

kropítko chodí na odpovědi.Ale to je dlouhá cesta ji sesadit z trůnu.