Janilivi

Jak se méně stydět, když jsem s kamarádem?

Mám kamaráda a my se objímáme, když se vítáme/loucime.. Jde o to, že mě vždycky musí jako první obejmout on, protože já se stydim za ním přijít a obejmout ho. Je to hlavně kvůli tomu, že se mi líbí no… (Já jemu taky) .. Nemáte nějaké řešení, abych se už „nebála“ ho sama od sebe obejmout? Už je mi to i nepříjemné, jak to nedokážu… Děkuji

Odpovědi
agentpv

Jestli jsi dospělá – párkrát si cvakni tvrdého alkoholu, nebo stačí i 2 dcl vína.

Když ne – 1. tak ho za něco pochval roztáhni ruce a řekni: „Obejmi mě…“
2. když se to povede, tak příště vyskoč na lavičku a řekni „chytej mě“ a hupsni mu do náruče.
3. pak mu řekni např, „já tě žeru (miluji…)“ a obejmi ho

kapka

Chceš objimat toho sestnactiletyho nebo už mas jinýho?

quentos

řekla snad „s kamarádem“, ne?