Jardachuchel

Ja nejryhleji nabrat svalovou hmotuPS:nechci utrácet za steroidy posilovny.atd

kontaktujte mě prosím na:jaroslavchuchel@sez­nam.cz

Odpovědi
dyscac

Pokud nechceš utrácet za posilovnu, tak můžeš cvičit doma tzv. „cviky s vlastní vahou“. Když si to zadáš do googlu, tak ti to vyjede plno odkazů na různé treninkové plány apod. Svalovou hmotu nabereš, když do sebe přitom budeš cpát rýži a kuřecí, případně hovězí před spaním tvaroh. Záleží jakou máš postavu – jestli potřebuješ shodit tuk a nabrat hmotu nebo jsi chudý a potřebuješ jen nabrat, tak podle toho si musíš sestavit jídělníček. Posilování (nabírání hmoty) je ze 70% o stravě. Pokud ji nebudeš řešit, budeš jen hubnout nebo se nepohneš s místa.

Já teď osobně sleduju přípravu jednoho 18. letýho klučiny na Mistrovství republiky v kulturistice. Říkám ti o tom z důvodu, že tam dává i svůj objemový jídelníček, tak by ses na něj mohl podívat, ať víš do čeho jdeš. Základem je prostě sníst co vidíš! Když to řeknu zjednodušeně, ale samozřejmě tím nemyslím čokoládu a jiný dobrůtky plné cukru nebo tuku.

Jeho stránky jsou: https://www.fa­cebook.com/Jan­MicoYoungCzechBo­dybuilder?ref=ts&f­ref=ts

ps. na email jsem mu to taky posílal…
Doplňuji:
…a ovesné vločky na snídani. K tomu posilování s vlastni vahou se taky můžeš inspirovat od kluků ze SebeRevolty:
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=seberevolta&oq=se­berevolta&gs_l=y­outube.3..0l4j0i5­.9156.9919.0.10292­.4.4.0.0.0.0.151­.301.2j2.4.0.­..0.0...1ac.1­.pWJGgIR9U2c