bolak

Já na bráchu brácha na mě?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/365598-unesene-cesky-pry-pomohl-zachranit-katar.html

Tak holky jsou z pákistánu doma, Katar nás podržel, tak přece se nám ta amnestie tamějšího prince co tu souložil s nezletilými dětmi nakonec vyplatila..
Doplňuji:
A proč tam vůbec jely, ty bezmozci, ví se to?

A připadá vám to normální? Mně to připadá normální asi jako:

  • „Drahá, víš že bouchnul černobyl?“
  • „No nekecej, tam bych chtěla na dovolenou!“

Nejlepší odpověď
briketka10

co na to říct ? byly nerozvážný, jen
tak se vydat samy do cizí země bych
je roztrhla být jejich rodičema, tak ať
si to teď slíznou neměly nikam jezdit
asi tak..
Zemana nemám v oblibě, ale řek to
dobře – zavinily nám hodně potíží..
Doplňuji:
Cílem jejich cesty byla přece
Indie, píšou to v tom článku..

Další odpovědi
gecco

Jasně…
😉
Koneckonců – ty ´holčičky´ neznásilnil ani nepřepadl…
Jejich matku bych …!!!

led

Kde je pravda? Jedni oficiálne tvrdia, že pomohlo Turecko, iní oficiálne tvrdia, že pomohol Pakistán. Na jednej strane to boli teroristi, na druhej zločinci… Niečo za niečo, výkupné nemusí vždy byť len o (priamych) peniazoch… Pravda je vo hviezdách, kolega Murder…
Prezident Zeman má pravdu, že tie dievčatá si problémy zavinili samé a nielen sebe. Išli tam za dobrodružstvom, spoznávaním nového, napriek výstrahám MZV ČR, neboli tam poslané služobne, aby zastupovali Českú republiku, alebo svoju firmu.

arygnoc

celé je to nejaké divné – napred výkupné, potom prepustenie nejakej arabky, potom závet – kto vie, ako to vlastne bolo, aj s tými holčinami, aj s tými únoscami či teroristami, katarom či tureckom … je to hóóódne divné.

asi nie nadarmo ich „liečia“ na utajenom mieste.

;-Q

Pepa25

K doplnění: prosím, nesklouzávejme na úroveň diskuse na Novinkách.cz. Děkuji.

bolak

Ty já čtu, je to můj oblíbenej zpravodajskej server :D