Já, mistr Hus, vy, inkvizice? Je to tak?

Nejlepší odpověď
Dismas

Ne. Já mám rád víceméně všechny užvatele tady, snad kromě fgh, quentose a fcoopa.

Další odpovědi
led

Mistře
Inkvizice (vyšetřování) měla vyhledávat heretiky a obžalované soudit podle předepsaných pravidel.
Poslední obětí honu na čarodějnice v Evropě byla údajně Anna Goldiová, kterou popravili v Curychu v roce 1782 na základě křivého obvinění jedné zámožné ženy. Od té doby uplynulo už pár let.
Ale novodobá nenáboženská inkvizice založena po Listopadu '89 sklízí slávu.
Mistře, vy ale nejste žádný Mistr Hus bojující slovem za práva lidí proti nepravosti státní moci.
Jen si pěkně snězte, co jste si napekl … kritika uživatelů, této, jak říkáte inkvizice, je pro vás potřebná jako koření do klobásy …

quentos

Jasně, jak jinak, my útočíme a ty jsi chudinka oběť.
Kdo tady věčně kope kolem sebe, uráží uživatele (mnohdy v adresných příspěvcích proti kodexu) a byl mu proto už jednou smazán profil?

anonym

quentos, aby ses ..... ukojil jinak!

Dismas

Já si teď připadám jako nevděčník, když mi quentos dal palec. Ale pořád ho nemusím.

Kepler

Zkus přeformulovat otázku, je nesrozumitelná.

anonym

Kepler, měla by znít: Já, Winnetou, vy, bílé tváře? 🙂

Kepler

Aha, hned mi je to jasné 🙂