Ja mam bratra i sestru a ti budou maturovat a ja se citim odstrceny. co mam delat??

Nejlepší odpověď
Nanoon

Nevidím jediný důvod proč. Naopak, příliš bych jim jejich situaci nezáviděl, obzvlášť ty předzkouškové nervy, věř mi, není o co stát! :)

Další odpovědi
Anna007

Mohl bys být rád, že si tě nikdo nevšímá a dělat si svý věci. Ale jestli ti to fakt vadí, tak se zkus zapojit, třeba jim nabídni, že je budeš zkoušet z těch otázek a budeš na roztrhání 🙂 a k tomu se ti to bude i hodit, aspoň se něco naučíš …

celie

nEBUD SMUTNÝ JA MÁM DVĚ SESTRY A BRATRA .A SESTRY MAJÍ VYSOKÉ ŠKOLY,BRATR MATURITU A JÁ JEN UČNÁK.NO A ŽIJU I BEZ ŠKOLY.TAKY MI TO BYLO NADHAZOVÁNO JAK JSOU CHYTŘÍ ,TO OPRAVDU JSOU A KLOBOUK DOLU ,JSOU ŠIKOVNÍ,ALE MI TO NEBYLO DÁNO.VUBEC SE TÍM NETRAP A ŽIJ JAK UMÍŠ.NEBO TAKY STUDUJ.

NemamSlov

ja som to mal podobne mama bola prec, oco nevedel ani kedy maturujem a brat so sestrou ma maju cely zivot ignor.....a vies co nevadi mi to, zmaturoval som nad moje ocakavania, ver mi keby okolo teba skakali tak by si nemal sukromie na ucenie :)