Michal Kole

Já jsem myslel, že supermarkety neprodávají osobám OSVČ pro další proděj, tak jak tam Vietnamci nakupují ?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by nemohli prodávat pro další profej ? Pokud to někdo koupí, tak je to pro ně zisk. Třeba Makro je na takovéto prodeje podnikatelům a obchodníkům přímo specialista. Je na tom založené jejich podnikání.

Další odpovědi
roxy52

Nech je být,ať si nakupují kde chtějí a co chtějí.Hlavně,že jsou ,,přizpůsobiví"­.Znám opačnou skupinu,která by se měla co nejdříve začít řešit. 🙂

mosoj

Stejně jako ty.

badisko

O ano nakupuji a ve velkem …ikdyby jim nechtel supermaket prodat vetsi mnozstvi jakoej je prohlem jich navstivit treba 5 a kupovat ho po 10 kusech tejdne …