ja a ridicak

zdravim .rad bych se dozvedel jestli se me dotyka alespon castecne novela tr.z.pred tremi lety mi byl zadrzen ridicak za alkohol.dostal jsem podminku ctyri mesice na dva roky ana dva a pul roku zakaz rizeni.po roce me stavela policie.dalsi dva roky zakaz rizeni a 285hodin prospesnych praci.po pul roce jsem vezl syna v horeckach do nemocnice,staveli me a dostal jsem dalsi dva roky zakaz rizeni. a 3 mes.vezeni.celkem jsem 7 mesicu sedel,to s tou podminkou a hod.jsem odpracoval.alkohol jsem uz nikdy nemel!!!mam sanci dostat ridicak driv nez za ty 4 roky??dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Tak předně, na výše zmiňovaný trestný čin spojený s ´alkoholem´ se ´amnestie´ 100% NEVZTAHUJE a všechny uložené tresty včetně zákazu řízení zůstávají v platnosti. POkud by se však jednalo o nedbalostní čin, tak pak by teoreticky mohl být tento případ znova projednán...

Teoretickou šanci na dřívější vrácení řidičáku máte, když po půlce trestu podáte žádost o prominutí zbytku trestu. Ale s ´alkoholem´ asi nemáte šanci na úspěch..., ale to nelze dopředu odhadnout, třebas se na vás štěstí usměje a žádosti bude vyhověno.

Pokročilý

přesně jak už tady kolega napsal

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.