Bonykík

IVP- individuální vzdělávací program

Dobrý den,
jsem na gymnázium a dostala jsem IVP z důvodu výborných výsledků ve sportu. Bohužel u každého vyučujicího mám jiné výhody a nevýhody.
Nevíte nebo nemáte určitá pravidla pro zkoušení žáka a pod.
Děkuji

Nejlepší odpověď
huxa

Je to individuální program, v překladu „osobní“, dělaný na míru pro daného jedince, takže nějaké přesná pravidla pro zkoušení žáka nejsou a co vím, tak na žádné škole minimálně v ČR se žádná určitá pravidla pro zkoušení nedodržují (závisí třeba i na tom, jak se učitel vyspal, což mi určitě i zdejší učitelé potvrdí, přestože se to většina lidí snaží potlačovat).
Být tebou bych se odrazil od klasické klasifikace a od ní ubíral či přidával. U nás na střední škole chodil jeden kluk hrávat hokej za naše město, přestože o toto žádal, učitel češtiny mu hodiny neomlouval a zkoušel ho tak, jako nás, nakonec musel odejít na sportovní školu :)