arygnoc

iv- je zlatá!!!

polibek.

Nejlepší odpověď
chudst

BEZTE DO HAJE! VSICHNI :D Ja tu sedim a poslednich 30 minut pravidelne kontroluju, aby me nikdo nepredbehl :D Mam tu tu uz tri dny napsane ve Wordu! Abych to sem mohl pouze zkopirovat! A pan arygnoc si milostive zalozi tema! AAA! :D No dobre, byl jste rychlejsi, no ;)

Zkopiruji s dovolenim to, co jsem mel ve Wordu. Evidentne nektere casti o tom, ze jsem prvni, odvolavam XD

Volejte sláva a pět dní se radujte! Mám hroznou radost, že teď mě nikdo nepředběhl a že mohu své tetičce na Odpovědích pogratulovat jako první!

  • iv-, tak jsi se konečně dočkala :) Pokud jsi vzpomínáš, před pár měsíci jsi říkala, že budu zlatý dříve než ty a já ti oponoval. A oponoval jsem ti správně – v našem ‚duelu‘ jsi vyhrála a jsem za to rád – tričko dostaneš jako první! :P Na Odpovědích jsi pořád a tvé odpovědi jsou nezaměnitelné – v kladném slova smyslu. Na Odpovědích snad není dalšího uživatele, jako jsi ty. Dokážeš fajn poradit a přitom celou věc jaksi zlehčit na lidský způsob uvažování. Díky za to!

A teď nám prozraď – kampak budou tvé kroky coby „zlaté uživatelkyně“ směřovat dále? Vytyčíš si hranici prozatím 20.000 bodů? :) Či snad 40.000, abys předběhla i kropitko, která zde zatím v bodech jednoznačně skóruje? Svěř nám své plány :P (A moderátory prosím o shovívavost v neodstraňování tohoto tématu.)
Poznámka: Jo! Jo! Jo! Jo! Jo! :) Konečně! Tenhle text už mám ve Wordu napsaný už pár dní, aby mě nikdo nepředběhl, až budu své úžasné tetičce gratulovat xP Předpokládal jsem, že i za 3 dny s tím budu souhlasit – a pořád s tím souhlasím, pořád si stojím za každým slovíčkem, co jsem napsal. –iv-, naposledy moc gratuluji! :)

Další odpovědi
annas

Iv, nejen zlatá medaile, ale i vaše srdce je zlaté.
K zlatu na hrudi patří i zlato na prst. Snad se konečně dočkáte, abych se mohla ujat i já své role svatebního svědka. Vaším jménem zvu i synovce, tedy mého souseda Chudsta.

Gratuluji a děkuji za vše.

anonym

Tys mne předběhl, já si to hlídal, ale ty ses neudržel, i když ještě chybí 15 bodů.
Ale užij si síň slávy.
Prosím všechny, aby se tentokrát kromě obligátní gratulace připojili k veřejné výzvě. Iv, neodcházej, jak jsi u zlata vyhrožovala, příliš lidí bys tím zarmoutila.
A tebe arygnoc vítám do nově založeného klubu KOŽ (Klub odložených ženichů), jehož inagurace nabývá právoplatnosti okamžikem dosažení zlata pro iv. (Zatím mám 7 registrovaných a i někteří členové fanklubu se zajímají o podmínky členství a možnost rozšíření působnosti a členské základny).
Doplněna:
Přidávám se k chudstovi a uznávám, že si to více zasloužil chudst, takže od arygnoca to vnímám jako zákeřný podraz.
Doplňuji:
P.S. Teď teprve má iv regulérních 10 008 bodíků, ty podvodníku !!

barnajka

Jsem zvědavá, jakou metu hodlá -iv- dobývat teď: stříbro měla, tričko dostala, teď to zlato… Dr.Axl je aktuální snoubenec, arygnoc ženich v záloze… No fakt nevím, jestli na Odpovědích jde získat ještě něco víc :))

Moc moc gratuluju -iv-, jsi jedna z nejzářivějších hvězdiček na tom našem odpověďováckém nebíčku.
Tak jen nám sviť dál, i když od teď už jen „zadarmo“ – bez nároku na odměnu ;)
Doplňuji:
chudst: Krása!!! Pláču dojetím společně s tetičkou -iv-, hádám, že ta je teď taky pěkně naměkko. A dobře jí tak!!! Kdyby byla potvora zlá vošklivá zákeřná, její zlato by bylo všem ukradený :))

Andělé

Moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spraved livá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

anonym

Ary … asi se dnes navzajem upusinkujeme..:-)
Chudste , jsi muj synovecek a jsem na tebe pysna , na to tvoje pripravene blahoprani… pusinku jsi ale neposlal !! ( no nic , prenecham to mladym slecnam ). 🙂
Kerberus – netreba slov , jsme stejne , stejne tak jako Andele k nam patri … ale i mnohem vice slecen a pani , ktere tu jsou s namy ( nevim jake i-y ) ani po zlate se mi nerosvitilo. ☹
Dr. Axl , vim dobre , ze jste me take chtel poprat , alespon si to tedy myslim , ale i takhle me to staci a jsem za to rada . Jen se musim Aryho zastat – on to nemohl vedet, ze chce prat i Chudst , preci ..
Rynku , mate na odpovedich svoji fotku , libite se mi a to je hodne nebezpecne ( myslim tim pro vas ) 🙂
Barbakane , gratulaci prijmu rada od kohokoliv – potesi. Jen ten dovetek , ze to delate jen ze slusnosti me zase z optimistky vratil na pesimistku. Prominte.

  • iv-

rynek878

Se svou maličkostí si dovolím taky popřát -iv- k dosažení zlatého ohodnocení,tak ještě aspoń pětkrát tolik,jo a díky za vše.

anonym

Nevím,jestli -iv- mé blahopřání přijme,ale ze slušnosti tak činím.

pokazdejinak

… tedy já odjedu na víkend na chalupu a tady se dějou takové převratné změny ;)))

  • iv- ze srdce gratuluju, teď ještě svolat ten sraz, ať může proběhnout slíbená svatba… :D