Avatar uživatele
arygnoc

iv- je zlatá!!!

polibek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, chudst, dědapetr, anonym před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

BEZTE DO HAJE! VSICHNI :D Ja tu sedim a poslednich 30 minut pravidelne kontroluju, aby me nikdo nepredbehl :D Mam tu tu uz tri dny napsane ve Wordu! Abych to sem mohl pouze zkopirovat! A pan arygnoc si milostive zalozi tema! AAA! :D No dobre, byl jste rychlejsi, no ;)


Zkopiruji s dovolenim to, co jsem mel ve Wordu. Evidentne nektere casti o tom, ze jsem prvni, odvolavam XD

Volejte sláva a pět dní se radujte! Mám hroznou radost, že teď mě nikdo nepředběhl a že mohu své tetičce na Odpovědích pogratulovat jako první!

  • iv-, tak jsi se konečně dočkala :) Pokud jsi vzpomínáš, před pár měsíci jsi říkala, že budu zlatý dříve než ty a já ti oponoval. A oponoval jsem ti správně – v našem ‚duelu‘ jsi vyhrála a jsem za to rád – tričko dostaneš jako první! :P Na Odpovědích jsi pořád a tvé odpovědi jsou nezaměnitelné – v kladném slova smyslu. Na Odpovědích snad není dalšího uživatele, jako jsi ty. Dokážeš fajn poradit a přitom celou věc jaksi zlehčit na lidský způsob uvažování. Díky za to!

A teď nám prozraď – kampak budou tvé kroky coby „zlaté uživatelkyně“ směřovat dále? Vytyčíš si hranici prozatím 20.000 bodů? :) Či snad 40.000, abys předběhla i kropitko, která zde zatím v bodech jednoznačně skóruje? Svěř nám své plány :P (A moderátory prosím o shovívavost v neodstraňování tohoto tématu.)
Poznámka: Jo! Jo! Jo! Jo! Jo! :) Konečně! Tenhle text už mám ve Wordu napsaný už pár dní, aby mě nikdo nepředběhl, až budu své úžasné tetičce gratulovat xP Předpokládal jsem, že i za 3 dny s tím budu souhlasit – a pořád s tím souhlasím, pořád si stojím za každým slovíčkem, co jsem napsal. –iv-, naposledy moc gratuluji! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Iv, nejen zlatá medaile, ale i vaše srdce je zlaté.
K zlatu na hrudi patří i zlato na prst. Snad se konečně dočkáte, abych se mohla ujat i já své role svatebního svědka. Vaším jménem zvu i synovce, tedy mého souseda Chudsta.

Gratuluji a děkuji za vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tys mne předběhl, já si to hlídal, ale ty ses neudržel, i když ještě chybí 15 bodů.
Ale užij si síň slávy.
Prosím všechny, aby se tentokrát kromě obligátní gratulace připojili k veřejné výzvě. Iv, neodcházej, jak jsi u zlata vyhrožovala, příliš lidí bys tím zarmoutila.
A tebe arygnoc vítám do nově založeného klubu KOŽ (Klub odložených ženichů), jehož inagurace nabývá právoplatnosti okamžikem dosažení zlata pro iv. (Zatím mám 7 registrovaných a i někteří členové fanklubu se zajímají o podmínky členství a možnost rozšíření působnosti a členské základny).
Doplněna:
Přidávám se k chudstovi a uznávám, že si to více zasloužil chudst, takže od arygnoca to vnímám jako zákeřný podraz.
Doplňuji:
P.S. Teď teprve má iv regulérních 10 008 bodíků, ty podvodníku !!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Jsem zvědavá, jakou metu hodlá -iv- dobývat teď: stříbro měla, tričko dostala, teď to zlato… Dr.Axl je aktuální snoubenec, arygnoc ženich v záloze… No fakt nevím, jestli na Odpovědích jde získat ještě něco víc :))

Moc moc gratuluju -iv-, jsi jedna z nejzářivějších hvězdiček na tom našem odpověďováckém nebíčku.
Tak jen nám sviť dál, i když od teď už jen „zadarmo“ – bez nároku na odměnu ;)
Doplňuji:
chudst: Krása!!! Pláču dojetím společně s tetičkou -iv-, hádám, že ta je teď taky pěkně naměkko. A dobře jí tak!!! Kdyby byla potvora zlá vošklivá zákeřná, její zlato by bylo všem ukradený :))

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Moje drahá,zlatá -iv-. Co přát zlatíčku ke zlatu? Naše zlatíčko jste už dávno a k těm zlatým palečkům přidávám pár svých upřímných slov:
Vaše laskavá,veselá,up­římná,spraved livá a láskyplná duše,nám tu všem krásně pomáhá,potěší nás,rozradostní i rozchechtá…
Je to opravdu potěšení tu s Vámi být a vždy,když mi není dobře a přečtu si pár Vašich slov,se mi oči rozjasní a opět úsměv navrátí…:-)) Za to Vám moc děkuju 🙂
Jste pohlazení pro nás pro všechny.
Přeju jen to nejlepší a budte tu s námi ve zdraví co nejdéle.
Máme Vás tu rádi!!! .....:-):-):-):-):-):-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ary … asi se dnes navzajem upusinkujeme..:-)
Chudste , jsi muj synovecek a jsem na tebe pysna , na to tvoje pripravene blahoprani… pusinku jsi ale neposlal !! ( no nic , prenecham to mladym slecnam ). 🙂
Kerberus – netreba slov , jsme stejne , stejne tak jako Andele k nam patri … ale i mnohem vice slecen a pani , ktere tu jsou s namy ( nevim jake i-y ) ani po zlate se mi nerosvitilo. ☹
Dr. Axl , vim dobre , ze jste me take chtel poprat , alespon si to tedy myslim , ale i takhle me to staci a jsem za to rada . Jen se musim Aryho zastat – on to nemohl vedet, ze chce prat i Chudst , preci ..
Rynku , mate na odpovedich svoji fotku , libite se mi a to je hodne nebezpecne ( myslim tim pro vas ) 🙂
Barbakane , gratulaci prijmu rada od kohokoliv – potesi. Jen ten dovetek , ze to delate jen ze slusnosti me zase z optimistky vratil na pesimistku. Prominte.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Se svou maličkostí si dovolím taky popřát -iv- k dosažení zlatého ohodnocení,tak ještě aspoń pětkrát tolik,jo a díky za vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím,jestli -iv- mé blahopřání přijme,ale ze slušnosti tak činím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

… tedy já odjedu na víkend na chalupu a tady se dějou takové převratné změny ;)))

  • iv- ze srdce gratuluju, teď ještě svolat ten sraz, ať může proběhnout slíbená svatba… :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek