arygnoc

iv- – a je stříbrná.

gratuluji, ještě jednou tolik.

Nejlepší odpověď
annas

Iv, také se připojuji ke gratulaci.. Ať s daří i nadále.

Další odpovědi
tom004

Rád se ještě jednou přidám.

anonym

Dekuji … ale : ja to mam za ty sve " blbosti a blbinky .. na rozdil od vas od vsech. !!
A to je dukaz : Ani nevim , jestli se pise na rozdil zvlast , nebo dohromady … !! ☹ -iv-
Doplňuji:
P.P. S.S. _ Dr. Axl … a co to je to souslovi , predlozka a podstatne jmeno ?? To jsou nejaka cizi slova ?? :-o -iv-

anonym

Fandil jsem a gratuluji.
Dokonce ve snaze přispět, jsem vyčerpal denní příděl palců, ale aspoň to mělo efekt a navíc druhý svátek můžeš zasvětit opulentním a lukulským oslavám.
A abych neporušil -iv-áckou tradici, připojím její oblíbené:
P.S. V dějinách odpovědí máš nejvíce příznivců, takže už zbývá jen založit fanklub.
Doplňuji:
Tvé oblíbené P.S. ještě rozvinu – (to možná ještě neznáš),
P.P.S. „na rozdíl“ se píše zvlášť,
nejedná se o sousloví, nýbrž o předložku a podstatné jméno.

panenka

Taky se připojuji a moc gratuluji

hanulka11

  • iv- myslím, že si ráda zakousneš a vezměte si i ostatní ,
  • iv-

gratuluji
http://img.na­dapenny.com/t20/111­86/nadap124309590­760237.jpg

dědapetr

  • iv- Přeji ke stříbru a omlovám se že jsem v přání pro tom004 napsal místo stříbra bronz.Takže ještě jednou omluva a zároveň přání k dalším úspěchům.

Terryle

blahopřeju, -iv-! Spoustu dalších pitominek a ať je brzo zlatá ;o)

Jikra

Já bych také rád pogratuloval.

anonym

  • iv-,také se přidávám ke gratulacím!

Andělé

Milá iv:-),
přijměte i mou gratulaci. Mám ráda Váš optimismus,zacho­váváte si ho snad v každé situaci a to na Vás obdivuji. Jen tak dál:-)