Baruš-lolli

Itálie-nákupy

Zdravím všechny a zároveň přeji příjemné prožití dnešního slunečného dne ;)
Mám dotaz-jedu v pátek do malého Italského městečka, jménem Caorle.
A chci se zeptat, zda si myslíte, že tu budou k sehnání trička s potiskem skupin (AC/DC,MANOWAR,NIR­VANA,BEATLES,SLA­YER,SL ASH,IRON MAIDEN,METALLI­CA,GREEN DAY,RED HOT CHILI PEPPERS atd…)?
Myslím, že by je tam mohli mít, ne? :)
Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
cochee

A ona ta italská trička s hudebními motivy jsou nějak spešl? Tohleto dostaneš i na každém jen trochu větším rockovém nebo obecně hudebním fesťáčku v Česku 🙂

Musíš se podívat, to nemůžu zaručit