Sobek

Islamizace Evropy, přijde i k nám?

Hrozí nám skutečně islamizace? Tady jsou přesná čísla muslimů v jednotlivých zemích a je to hrozní… http://www.se­curitymagazin­.cz/zpravy/is­lamizace-evropy-1404043425.html

Nejlepší odpověď
fcoop

Nevypadá to dobře.
Vůbec to nevypadá dobře.
Důvodů je víc a nemá valný smysl je vypočítávat.

Pokud se něco neudělá,muslimové si uvaří svoji žábu.

Kdo neví,jak se vaří žába – heslo: „Inkrementalismus“.

Další odpovědi
ten který je

Pokud Evropa bude mít v čele takové politiky kteří islamizaci přímo či nepřímo podporují tak ano.Vše záleží jaké politiky budeme volit.Pokud budeme volit takové kteří podporují např.toto :http://zpravy­.idnes.cz/fran­cie-musi-odskodnit-somalske-piraty-fc3-/zahranicni.as­px?c=A141204_211842_zah­ranicni_ert#ut­m_source=sph.id­nes&utm_medium=richtex­t&utm_content=cla­nek-box tak pán bůh s námi…

dejavu

Ano, patrně se tomu nevyhneme. Ale může nás pak hřát nápis na náhrobku, že jsme byli humanisté. ☹

Pepa25

Co to je „islamizace“? Multikulturní společnost už tu je a nárůstu islámského terorismu musí umět i demokratická společnost zabránit.

setapouch

Islamizace nezačíná, ale končí: http://www.no­vinky.cz/vano­ce/284678-brusel-letos-radeji-nevztyci-vanocni-strom-ma-strach-z-islamistu.html

uccello

Klidně nás to může v budoucnu potkat. Je důležité, aby se bral na zřetel hlavně názor obyčejných občanů a ne nějakého floutka z vlády, který plácne nesmysl a druhý den je na titulních stránách „Češi chtějí…“

anonym

Pochybuji,že islám duševně znásilní ČR?Jen,aby nevznikl antisemitismus proti židovským nevlastním bratrům,to by mohl být důvod k III.světové…
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­mit%C3%A9
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/N%C3%A1bo­%C5%BEenstv%C3%AD_v_­%C4%8Cesku

Agneta

Islám má své výhody:DDD

Zapomenete-li v poledne v telefonní budce peněženku, tak si pro ní klidně pozdě večer můžete přijít,
a když vám někdo vleze na zahradu a něco ukradne, a přitom vám ještě drze vyčítá:„dyť vy na to máte, tak co si stěžujete?“…
tak příjde o ruku :DDD

No nebyl by to dobrý koncept? :DDDDDD
Všichni muslimové, které znám, jsou 100% poctiví lidé…takových je v Česku jen 1 % – maximálně:DDD
A tak se islám snadno rozšíří i v Česku, protože ho všichni budou chtít:D
Doplňuji:
„Dežo“ by si islám určitě nepřál…to by musel odejít do emigrace:DDD

Kelt

Naši občané se dokáží přizpůsobit jakémukoli režimu. Když je třeba učíme se němčinu, ruštinu, tak proč ne arabštinu. Měl jsem možnost si přečíst knihu Písečná bouře, která cituje Korán. Kdo se nepřizpůsobí islámu a neuzná jeho význam, špatně skončí.