lexx

Irituje Vás čekací melodie, písnička v mobilu ?

Mě ano, uživatel si neuvědomí že každému se nelíbí to co právě jemu, často v rozčílení hovor lépe zruším.

Nejlepší odpověď
Rocker

Záleží co je to za muziku.Nedávno jsem volal kamarádovi,za­poslouchal se do Queenů a lekl jsem se když to zvedl.Ale některé banky nebo úřady mají hrozný čekací melodie.

Další odpovědi
iceT

to už dávno nemám,mívala jsem jako čekačku slova "vydrž,ještě vydrž a mamku to hrozně rozčilovalo,ale je to tak 100 let zpátky..

briketka10

Někdy ano a někdy ne, naopak teta má
pěknou a moje kámoška taky. U těch od
firem mi to někdy vadí tam čekám dlouho,
ale, některé z nich jsou hezké 😁

anonym

Mě to taky leze na nervy

gecco

Ani ne, maximálně si o dotyčném (melodii při čekání ale ´potkávám´ spíše u ´firemních´ čísel) pomyslím něco nelichotivého…
😉

anonym

Někdy šílím,někdy si začnu zpívat dle melodie.