lamerqoo

iq test ověřená stránka

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli už jste si dělali iq test ja jsem si ho dělal už
několikrát ale myslím že tato stránka je nejlepší http://cz.iq-test.eu/#726576
vyzkoušejte
a jake máte s tímhle zkušenosti?
Doplňuji:
test ani stránka nejsou v angličtině

Nejlepší odpověď
anonym

Stránka je v angličtině, kterou neovládám, tak si test nemohu udělat. Jinak jsem si jednou dělala IQ test s různými obrázky a vyšlo mi, že mám nějakých IQ 90 – což potěší.

Doplňuji:
Podobný test jsem si již dělala a vyšlo mi těch IQ 90. Nejsem moc na logické IQ testy. Lehké ještě celkem zvládnu, ale čím jsou těžší, tím moje bystrost klesá.

Další odpovědi
anonym

vyšší a vysoké iq neznamená, že je v životě k použití.

savyla

Já věřím tomuto testu http://iq-test.stylove.com/ .Vyšlo mi IQ 122
Doplňuji:
V oslední době si ale říkám že se pletou 😁

iceT

Tak a teď nevím,jestli jsem testem prošla či ne,ale domnívám se,že kdybych poslala tu sms za 99 kč,tak bych asi moc inteligence nepobrala.Ty pokaždé pošleš takovou smsku??

Lukasy

Jo takove iq testy zvladam rychle proklikam se otazkama jak nejrichleji to jde pak se ukaže at pošlu smsku a zavřu to. Pokud mi to vypočita iq tak si to udělám pak znova.
Jinak tyhle jsou chytre v tom. že je každy propaguje aby za lidi co pošlou smsku dostali penize.
Jinak jam mi bylo tak 13 tak jsem měl nadruměrne iq, pak normalni a ted mám podpruměrne, že bych nezvladl ani zvlaštni školu.