Daw

IQ test – jak je to správně?

Jaká je podle vás správná odpověď na tuto otázku z IQ testu – obrázek zde: http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1014­2452349811?

PS: Své IQ už jsem si zjistil. Odpověď mě zajímá čistě ze zvědavosti, jak je to správně, protože mi tato otázka přišla skutečně záludná.
Doplňuji:
Můžete prosím také vysvětlit proč jste zvolili konkrétní odpověď? Díky!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
e1232851@trb

B

Funna

B

Doplňuji:
je to logické, nic záludného na tom nevidím…

ponovotny

C

Doplňuji:
hádám, že spodní symbol by měl být ten, který se opakuje v řádku

ivzez

A

Doplňuji:
Aby to nebylo tak jednoduché …

Awe

B

Josef 2000

B

Doplňuji:
dobrej test

Hykam

F

Doplňuji:
Jeden symbol se objevuje v každé řadě, druhý symbol vždy v jedné řadě chybí a ostatní jsou rozdílné.

Nevíteto?

C

anonym

B

Netvrdím o sobě,že jsem vyloženě hlůpý,ale na tohle fakt nemám buňky – takže se přidávám k většině.
Doplňuji:
(sudoku také nevidím)