Tw!st

iPod touch 5. generace za 5 128,00 Kč není to chyba nebo podvod ?

hledal jsem co nejlevnější iPod a našel jsem za 5128kč http://www.po­muckypronesly­sici.cz/apple-produkty/ipod/ipod-touch-novy/ipod-touch-16-gb/novy-ipod-touch-16gb-cerny-bridlicovy-535.html jediná tahle stránka je o 3000 levnější než stránky na kterých je iPod touch 5.generace za 8000 co si o tom myslíte ? je to nějaká chyba nebo podvod nebo něco nedošlo mě ?

Odpovědi
Kamionacka09

Muj nazor je ze to bude podvod nebo zavada.

marek.29

Vypadá to brutálně 😁 no já bych to objednal a buď ti to dojde – ZKONTROLUJ OBSAH DODÁVKY NEŽ ZAPLATÍŠ.. nebo si prostě dělali prdel, tudíž jim nic dopředu nezaplatíš samozřejmě 😉 můžeš jenom vydělat z mýho pohledu.. Třeba na to mají jako unie neslyšících nějakou dotaci nebo grant či jiný peněžní zvýhodnění..

Lucaso

No vzhledem k názvu adresy bych řekl, že se jedná o nějakou pomůcku pro neslyšící v podobě softwaru a toho ouška…