Tw!st

iPod touch 4G 8GB ???

Dobrý den, našel jsem stránku kde je iPod touch 4G ve verzi 8GB http://www.asus­.cd/spotrebni-elektronika-mp3/ipod-touch-8gb-white/ jaktože je zde dostupný ve verzi 8GB a na applestore http://store.ap­ple.com/cz/brow­se/home/shop_i­pod/family/ipod_tou­ch_4thgenerati­on ne ? sháním co nejlevnější iPod a nevadilo by mi ani tak že ten má jen 8GB ale jde mi o to jestli bude fungovat normálně ?
Doplňuji:
BANAN ne, já jsem to myslel tak, že ipod touch čtvrté generace jako ten ipod a ne síť.zajímá mě proč prodává ten ipod ve verzi 8GB když v applestoru verze 8GB není jestli je to nějaká čínská kopie ipodu nebo co. ale je mi líto těch informací které si pro mě napsal zbytečně :/

Nejlepší odpověď
marek.29

Shodou okolností hodlám prodávat 2 měsíce starej iPod Touch 8GB máš zájem? Jestli jo, ozvi se mi na marek.29 zavináč seznam.cz 😉 M.

P.S. iPod Touch 4G s 8GB pamětí existuje ;)
viz http://mp3-prehravace.he­ureka.cz/apple-ipod-touch-4-generace-8gb/

Další odpovědi
BANAN93

tohle sem našel asi ti jde o funkci 4G sítě narozdíl od 3G sítě

Podle serveru 9to5mac.com bude další generace telefonu iPhone podporovat nový formát datových přenosů, který je známý pod názvem 4G. Podle redakce zmíněného serveru tuto zprávu potvrdil operátor AT & T, který je prodejní jedničkou jablečných telefonů v USA. Samotný Apple se k této zprávě zatím nevyjádřil. Síť 4G je přímým nástupcem sítí třetí generace označovaných jako 3G. Rychlost mobilního internetu by měla s nástupem 4G prudce stoupnout, reálná rychlost 4G se podle měření provedeného ve Stockholmu pohybuje okolo 10 Mbit/s, což je zhruba desetinásobek hodnoty rychlosti sítě třetí generace.

V Česku by měl být zahájen zkušební provoz sítí 4G v průběhu roku 2012, tento fakt platí pouze pro operátora O2, který by rád zahájil ostrý provoz sítě už v roce 2013. T-Mobile zatím o využití téchto sítí mlčí, dle jeho mluvčí je největším problémem bránícím brzkému zavedení 4G nedostatek mobilních telefonů, které tuto technologii podporují. Třetí tuzemský operátor Vodafone již 4G testuje v Německu nebo Španělsku. Podle úspěšnosti v těchto zemích operátor načasuje zahájení budování a následné spuštění sítě 4G.
Česká republika v současnosti nemá plné pokrytí ani 3G signálem, což z ní činí v rámci EU jednoho z největších trpaslíků na poli mobilních technologií. 3G signál je dostupný zhruba pro 60% obyvatel, z nichž většina žije ve velkých městech jako je Praha nebo Brno. Vyjímkou je operátor Vodafone, který sice začal budovat 3G síť jako poslední, ale v současnosti je co se týče pokrytí jasnou jedničkou.
Doplňuji:
wifi