MonkeyKing

iPod 16 GB 5th Generation vs iPhone 4/ 4S ?

Buď bych si koupil iPod a na houby mobil, nebo iPhone – co se vyplatí?

Odpovědi
Orange

Já bych teda dvě věci s sebou tahat nechtěl.. Navíc v iPhonu můžeš mít mobilní internet.

cochee

A to zas já klidně dvě věci, vzhledem k „výdrži“ aku dnešních chytrých mobilů, apple nevyjímaje, přece si nebudu dále omezovat životnost přehráváním muziky? Mobilní internet umí dnes každý lepší mobil, nepotřebuju k tomu iPhone.

Bedy

Dnešní mobily jsou na stejné, ne-li snad vyšší úrovncie co se týká přehrávání písniček a videa.
Já bych šel spíš do iPhone – jen bych dodal, že stejnou službu udělají i o něco levnější mobily a třeba taková Nokia Lumia 920 je dokonce lepší, jak iPhone 5 co se týká foťáku a natáčení videí, má spoustu vychytávek jako ovládání mobilu v rukavicích apod. a přitom je levnější jak iPhone 5.
Ono Nokia, to je záruka dobré kvality.

Já takhle lidem říkávám – koupíte si iBeer (pivo), ale standardním otvírákem si ho neotevřete, potřebujete na to iOpener – prostě Apple je dost omezený a svázaný na používání vlastních věcí, nevím jeslti u novjěších iPhonů, ale u starších prostě člověk přes Bluetooth na jiný mobil než od Applu neodeslal ani ň.

Právě třeba konkurenční systémy jako WIndows Phone 8 (asi nejlepší mobilní operační systém) nebo Android a jiné jsou právě otevřenější (Android je zase až moc otevřený 😁).

No a nebo jeslti chcete mobil na houby, tak doporučím přejít k operátorovi U:fon, který má právě ty mobily na houby, ale má opravdu výborný bezkonkurenční ceny oproti tý velký trojce. Takhle jakoby se uskromníte, ale kompenzací zas bude výhodnější volání a vlastně i SMS.
ALe to je jednom taková malá odbočka. 🙂

marek.29

  1. tak cenově asi víš sám co se víc vyplatí
  2. co se integrity týče – líp na tom budeš samozřejmě když budeš mít „vše v jednom“ tzn. iPhone než když něco vyfotíš s „na houby“ mobilem a nebudeš si to moct ani zobrazit na tom iPodu :(
  3. pohodlnost – opět je to pro iPhone. Nabíjet 2 zařízení a nosit po kapsách 2 gadgety neni uplně vono – vím o čem mluvím – půl roku sem to vydržel pak sem si pořídil iPhone :D

Takže doporučuji si udělat podobnej seznam PRO a PROTI a uvidíš sám co ti z toho vyjde lépe :) jinak ohledně iPhonu a iPodu Touch ti můžu rád sdělit svoje 6leté zkušenosti, jejichž vznik začíná v roce 2007 s vydáním prního iPhonu od té doby sleduju dění v iOS světě (marek.29"zavi­náč"seznam.cz)