Bronzový

iPod 16 GB 5th Generation vs iPhone 4/ 4S ?

Buď bych si koupil iPod a na houby mobil, nebo iPhone - co se vyplatí?

Odpovědi:

Bronzový

Já bych teda dvě věci s sebou tahat nechtěl.. Navíc v iPhonu můžeš mít mobilní internet.

Stříbrný

A to zas já klidně dvě věci, vzhledem k "výdrži" aku dnešních chytrých mobilů, apple nevyjímaje, přece si nebudu dále omezovat životnost přehráváním muziky? Mobilní internet umí dnes každý lepší mobil, nepotřebuju k tomu iPhone.

Zlatý

Dnešní mobily jsou na stejné, ne-li snad vyšší úrovncie co se týká přehrávání písniček a videa.
Já bych šel spíš do iPhone - jen bych dodal, že stejnou službu udělají i o něco levnější mobily a třeba taková Nokia Lumia 920 je dokonce lepší, jak iPhone 5 co se týká foťáku a natáčení videí, má spoustu vychytávek jako ovládání mobilu v rukavicích apod. a přitom je levnější jak iPhone 5.
Ono Nokia, to je záruka dobré kvality.

Já takhle lidem říkávám - koupíte si iBeer (pivo), ale standardním otvírákem si ho neotevřete, potřebujete na to iOpener - prostě Apple je dost omezený a svázaný na používání vlastních věcí, nevím jeslti u novjěších iPhonů, ale u starších prostě člověk přes Bluetooth na jiný mobil než od Applu neodeslal ani ň.

Právě třeba konkurenční systémy jako WIndows Phone 8 (asi nejlepší mobilní operační systém) nebo Android a jiné jsou právě otevřenější (Android je zase až moc otevřený :-D).

No a nebo jeslti chcete mobil na houby, tak doporučím přejít k operátorovi U:fon, který má právě ty mobily na houby, ale má opravdu výborný bezkonkurenční ceny oproti tý velký trojce. Takhle jakoby se uskromníte, ale kompenzací zas bude výhodnější volání a vlastně i SMS.
ALe to je jednom taková malá odbočka. :-)

Pokročilý

1. tak cenově asi víš sám co se víc vyplatí
2. co se integrity týče - líp na tom budeš samozřejmě když budeš mít "vše v jednom" tzn. iPhone než když něco vyfotíš s "na houby" mobilem a nebudeš si to moct ani zobrazit na tom iPodu :(
3. pohodlnost - opět je to pro iPhone. Nabíjet 2 zařízení a nosit po kapsách 2 gadgety neni uplně vono - vím o čem mluvím - půl roku sem to vydržel pak sem si pořídil iPhone :D

Takže doporučuji si udělat podobnej seznam PRO a PROTI a uvidíš sám co ti z toho vyjde lépe :) jinak ohledně iPhonu a iPodu Touch ti můžu rád sdělit svoje 6leté zkušenosti, jejichž vznik začíná v roce 2007 s vydáním prního iPhonu od té doby sleduju dění v iOS světě (marek.29"zavináč"seznam.cz)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.