tomvot99

iPhone se samovolně vypíná, baterie blbne

Ahoj,
koupil jsem si z bazaru iPhone 4s. Mám ho asi 3 dny a už 2× se stalo, že jsem měl zapnutou aplikaci nebo aplikaci + hudbu a najednou se objevila černá obrazovka a uprostřed načítací kolečko a iPhone se po chvilce vypnul. Přišel jsem domu, strčil jsem to do nabíječky chvilku jsem to tam nechal a hned jak se zapnul, bylo tam 44% baterie. Je to možné? Přeci se nevypne na 44 procentech… Taky pozoruji divné stavy baterie. Má třeba 40%, pustím si aplikaci chvilku na ní pracuji nebo hraji hru a šup a zachvilku tam mám třeba jen 25%. Nebo také při hovorech, 2× jsem si zavolal a 7% pryč.

Čím to všechno může být?
Je třeba vyměnit baterii?
Nebo na to máte jiné vysvětlení?
Díky za odpověď.

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Být tebou zkusil bych vyměnit baterii pokud by ani to nepomohlo zkus nějak reklamovat mobil pokud to nějak půjde když je z bazaru. A když je z bazaru ani se nediv že sním jsou takové problémy.
Doplňuji:
Když tak zkus kontaktovat uživatele Bedy který má moc práce a moc na odpovědích není takže ti možná odpoví pozděj ale určitě ti poradí co udělat on se v tomto tady vyzná nejlíp. bedy@outlook.cz

Alfonz.SPO

mozna se jedna o poblem jiz od vyroby
http://jablic­kar.cz/apple-priznal-problemy-s-vydrzi-baterie-pod-ios-5-a-pracuje-na-naprave/

Razza

Asi bude baterka v pr**li. Kup si novou baterku pro <a href=„http://­www.pda-prislusenstvi­.cz/baterie/1655-baterie-pro-apple-iphone-4s.html“>iPhone 4S</a>. Doporučuju kupovat originálku, ale jestli chceš za každou cenu ušetřit, kup si verzi od jiného výrobce. Jo a bacha, nekupuj je na eBayi, ani na Aukru apod. všichni tvrděj, že to jsou originály, ale originál se přece nemůže dostat pod cenu alternativního výrobce, takže to jsou fejky ☹