Pokročilý

iPhone a FlashPlayer ? Poradte !

Ahoj jablíčkaři a ostatní :) Víte ještě nedavno jsem byl do iVeci zamilovany mam iPhone a iPad ale docela rychle jsem si uvedomil ze mac nechci jelikoz cena/vykon- vykon je naprosto prehludujici cenou. Take mi doslo že za tak drahou "klebetu" mám mit patřičný luxul .. No vono vzhled jak vzhled a ta obrazovka a to fullHD ale i tak to uz maji vsechny telefony skoro no a doslo mi ze iOS je hrozne omezeny ale hrozne ! Pokud si to aspon nejailbreaknete je to naNIC. Androidaci si stahujou zadara placene aplikace tak proc i iOS jenže mě se jedna o FlashPlayer - oproti os ktere ho maji ma iOS velikou nevyhodu nemuzu si poradne prohlednout ani zajimava videa ze zpráv at a tak jsem se koukal po youtube a narazil jsem na dost videi ktera ukazuji jak si do iVeci nacpat Flash a ja se ptam jestli to neni uplne fake nebo je .Děkuji za odpověď;)

Odpovědi:

Bronzový

http://vimjak.cz/…

tento způsob by měl fungovat - nicméně pokud si jednou koupíš byť jen otvírák na lahve od iVěcí - už musíš mít vše od iVěcí, kompatibilita s jinými výrobci žádná, cena redukcí, doplňků atd... neskutečně přemrštěná a nezapomeňme na nejskvělejší věc, mapy! :-D To že je prakticky každý služba od iVěcí zpoplatněna ani nemusím více zdůrazňovat. :) Moje rada: ruce pryč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.