snarkon

iphone 5 dotaz

Je možné reklamovat iphone 5 pomocí imei kodu ? Prodávající mi tvrdí že ano tak se chci ujistit . Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
marek.29

Jak to myslíte reklamovat pomocí IMEI? Upřímně znám jenom jednu reklamaci a to je fyzická nebo-li pomocí odevzdání zboží na prodejně případně zaslání zboží zpět do obchodu.
Jinak IMEI zjistíte jak jistě víte zadáním * # 0 6 # v číselníku telefonu.
Na závěr smím-li se zeptat, proč iPhone 5 reklamujete? Se spoustou problémů pomohou na lince Apple 800 701 391. Tady však telefon reklamovat nelze pokud jste jej nezakoupili přes internetovou adresu www.apple.cz