123jed

Proč „zašedla“ ikona wifi na Iphone4 a nejde spustit?

Zdravím, mám Iphone 4s a „zašedla“ mi wifi. Nejde spustit. Jak jsem četla, stává se to častěji a více lidem, ale říkám si, že nesmím věřit všemu, tak se ptám, máte nějáké zkušenosti? Restartovala jsem mobil, ale i nastavení sítě wifi. Někdo píše, že do mrazáku nebo pod lampičku. Ale o ten mobil se bojím a chci, aby to bylo v pořádku. Moc děkuji za jakýkoli ohlas.

Odpovědi
Tw!st

http://wccfte­ch.com/fix-wifi-not-available-on-iphone-ipad/ zkus tohle