-B-E-N-Y-G-

IPhone 4 z apple.com – Pujde v ČR?

Chci si koupit nový IPhone 4.Na apple.com je za 199$ ale já chci hlavně vědět jestli s nim pujde v ČR telefonovat.A také jestli mi ho vůbec z Ameriky pošlou.(Jsem si vědom ceny za poštovné).Předem děkuji za odpověď. B.SZ (benyg)

Odpovědi
anonym

tak je jiste ze český jazyk v tom telefonu mít nebudeš …

Naví k ceně přičti nejen poštovné, ale především poměrně vysokou daň DPH (19%)

a uvedom si ze za tu cenu 199 je dotovany(!) operátorem, to znamena ze ho kupujes i s letitou smlouvou s americkym operatorem kteremu mesicne budes platit za tarif, který u nás určitě neprovoláš.

RomanP

Stává se že iPhony určené pro Americký trh jsou blokované jen pro USA. Jestli se dají odblokovat pro Evropu netuším. Zkuste se porozhlédnout po nějakých fórech na toto téma.