Hafanana

Ipad 2 – jak najít aplikace v jednom jazyku

dobrý den – poradí někdo, jak se dají najít na AppStoru aplikace v učitém jazyce, třeba rusky, německy apod? Zkoušel jsem prokliknout přímo ve stránce s německým programem, tam, kde je napsáno jazyk (Language), nicméně tam to jaksi nefunguje…

Nejlepší odpověď
uznevim8

Můžu potvrdit, uvedený způsob mi taky nefunguje. I samotné hledání v itunes /appstore/ má potenciál ke zlepšení. Osobně zkouším kombinaci různých možností, např. zadám hledané slovo v cílovém jazyce, anebo napíšu do vyhledávače „deutsch“. Úplně nejvíc ale používam AppShopper, kde je vidět jak se aplikace vyvíjela, s historií update, a ceny .
Nicméně pro nás v CZ Appstore nějak automaticky pořád nastavuje přednostně app s anglickým a českým jazykem.