user99

Existuje nějaká aplikace na telefon bez androidu (Samsung star 2,3), která by udělala z telefonu IP kameru?

Existuje nějaká aplikace na telefon bez androidu (Samsung star 2,3), která by udělala z telefonu IP kameru, aby se k ní dalo připojit přes internet?

Odpovědi
gecco

Jistě

Human

Pochybujem, ze bude nieco take na telefony bez Androidu (ktore podporuju iba obycajne Java aplikacie *.jar) a ze to ten telefon utiahne. A tiez potrebujes verejnu IP adresu, ak chces, aby sa na to dalo pripojit z internetu.

gecco: on sa pytal, na telefon bez androidu, nie s androidom :D