Ip adresa nevite zda se da zmenit?

nevite zda se dá zmenit ip adresa

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Určitě se dá změnit přes vašeho poskytovatele služeb, jak už bylo zmíněno (určitě to může, jen ta ochota asi nebude).

Pokud máte připojení ADSL, mělo by stačit restartovat modem.

Pokud máte připojení přes kabel. TV, jako třeba UPC, tak se IP adresa změní při zapojení na jinou síťovou kartu, protože je IP adresa zafixovaná na ni (je třeba po přepojení opět restartovat modem, jinak Vás vůbec nepřipojí).

Existují i další, poměrně obsáhlé způsoby.

Mohla by Vás taky zajímat má odpověď u této otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-s-ip-adresami

Další odpovědi
blesk26

Přímo svoji adresu jako takovou nezměníte, ale pomocí různého software se jde schovat za adresu proxy serveru tím, že komunikace s internetem jde právě přes něj. Je to ale pomalejší. Můžete použít webové služby, příklad ve zdroji, nebo si můžete stáhnout software, který vám to zařídí automaticky. Ty lepší bývají placené, ale dá se vybrat i mezi free záležitostmi. Zkuste si do googlu hodit „IP Anonymizer“ a vyhodí vám to kotel různých odkazů.

Zdroj: http://anonymou­se.org/anonwww­.html

anonym

Určitě dá,ale musíte o to požádat svého Internet service provider (ISP).(poskytovatel připojení)