IP adresa-nastavení

Jak nastavím v Mozile jinou IP adresu

Nejlepší odpověď
1popelka1

Podle tohoto návodu http://www.bles­kovka.cz/zmena-ip-adresy.php si můžete změnit IP adresu.

  1. Spustíme si prohlížeč Mozzila Firefox.
  2. V horní liště klikneme na položku Nástroje a zvolíme položku Možnosti.
  3. V nově otevřeném okénku zvolíme záložku Obecné a v ní vybereme položku Nastavení připojení.
  4. Zvolíme Ruční konfigurace proxy serverů a do pole HTTP proxy vepíšeme proxy adresu. Vybírat můžete například z tohoto seznamu proxy adres. Důležité je si uvědomit, že některé nemusí být funkční, některé mohou být pomalé a některé mohou být transparentní (vaše IP zůstane stejná – ověřte si ji proto nejdříve na bleskovka.cz).

(číslo za dvojtečkou v adrese vepíšeme pouze do pole Port (bez dvojtečky))
Více v uvedením zdroji.

Další odpovědi
bukaj

Odpověď Popelky je v pořádku. Mám ale za podstatné Vás varovat. Pokud používáte jakoukoliv tuto proxy, rozhodně se pak nepřipojujte do svého e-mailu, na Facebook, do banky atd.
Všechny tyto proxy jsou totiž pochybného původu a mohou zaslané údaje (jména a hesla) zachytávat a zneužít je.

Neříkám, že to udělají, ale raději bych byl opatrný…